چگونه یک رمز عبور قوی انتخاب کنیم
چگونه یک رمز عبور قوی انتخاب کنیم
آموزش تبلیغ در گوگل
آموزش تبلیغ در گوگل
آموزش تست سخت افزاری رم در ویندوز 10
آموزش تست سخت افزاری رم در ویندوز 10
آموزش روش های صحیح روتوش عکس
آموزش روش های صحیح روتوش عکس
شارژ گوشی با نور محیط
شارژ گوشی با نور محیط
ارسال آلبوم عکس در آپدیت جدید تلگرام
ارسال آلبوم عکس در آپدیت جدید تلگرام

معرفی و بررسی ۱۰ ربات پرکاربرد تلگرام

0

ربات های تلگرام از جمله ابزارهای کاربردی تلگرام هستند که کارها را برای شما ساده می کنند و سرویس های مختلفی را در اختیار شما می گذارند، حال ۱۰ تا از بهترین و پر کاربرد ترین ربات های تلگرام را بررسی می کنیم.

اولین ربات: Weather man Bot

همان طور که از اسم این ربات پیداست، کار این ربات گزارش هواشناسی است فرقی هم ندارد که شما در چه شهر و یا کشوری هستید می توانید تا ۵ روز اینده از وضعیت اب و هوا اگاه شوید.برای دسترسی به این ربات به weatherman_bot@ مراجعه کنید.

hamirayane

دومین ربات: Store Bot

با این ربات بهترین ربات های تلگرام را می توانید پیدا کنید. بعد از ان می توانید ان ربات ها را دریافت و امتیاز دهی کنید، برای چک کردن این ربات به ادرس storeBot@  بروید

hamirayane

سومینربات: Many Bot

می توانید ربات شخصی خود را با استفاده از این ربات بسازید و می توانید منو و زیر منو ایجاد کنید هم چنین می توان محتوا و مطالبی را از توییتر و فیس بوک گرفت و به اشتراک گذاشت. برای دسترسی به این ربات به manyBot@ مراجعه کنید.

hamirayane

چهارمین ربات: Movies tracker Bot

می توانید با این ربات اطلاعات فیلم ها را به صورت بروز دریافت کنید. این ربات به عنوان کاتالوگ فیلم شناخته شده است.  movieS4Bot@

hamirayane
پنجمین ربات: Botfather Bot 

از طریق BotFather می توانید ربات های مختلف ایجاد کنید و آن ها را به روش های مختلف بیارایید و در نهایت همه آن ها را مدیریت کنید. برای استفاده از این ربات رویbotfather@  کلیک کنید.

hamirayane

ششمین ربات : ShortUrl Bot

این ربات هم سرویسی است که به شما کمک می کند لینک های وب سایت های مختلف را با استفاده از سرویس گوگل کوتاه کنید.مانند goo.gl. لینک:  ShortUrlBot@

hamirayane

هفتمین ربات: Pronunciation Bot

این ربات وظیفه ی تبدیل متن به صدا را برعهده دارد و از ۳۴ زبان پشتیبانی می کند. ربات voicybot هم در این زمینه کار می کند.pronunciationbot@

hamirayane

هشتمین ربات: OpenStreetMap Bot

OpenStreetMap Bot قادر است که لینک و تصویر نقشه را در فرمت های مختلف تصویری برای دیگران ارسال کند. که شامل نقشه شهرها، شهرستان ها و مغازه ها و موارد دیگر می شود. کارایی های دیگری هم دارد که می توانید از طریق کلیک بر osmBot@ و بررسی آن به آن ها پی ببرید.

hamirayane

نهمین ربات: SaveVideo Bot

با این ربات فیلم ها را می توانید از یوتیوب و وب سایت های دیگر دانلود کنید.savevideoBot@ این ربات تلگرام شما را تبدیل به یک رباتی می کند که برای شما دانلود را انجام می دهد.

hamirayane

دهمین ربات: Translator Bot

این ربات کار ترجمه را برای شما انجام میدهد، به شما این امکان را می دهد که به زبان های مختلف صحبت کنید.ytranslatebot@

hamirayane

 

منبع:beroozresani

ارسال نظر

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *