حل مشکل نویز خط تلفن ADSL

0

حل مشکل نویز خط تلفن ADSL

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران اینترنت پر سرعت با آن مواجه می شنود قطعی های مکرر و کاهش سرعت است در این مطلب چند روش برای حل مشکل نویز خط تلفن ADSL بازگو می کنیم.
 حل مشکل نویز خط تلفن ADSL

از جمله عمده ترین دلایلی که باعث ایجاد نویز در خط تلفن میشود سیم ها و اتصالات نامرغوب میباشد برای کاهش نویز خط ابتدایی ترین کار سیمکشی از محل ورود سیم تلفن به پشت مودم است با اینکار علاوه بر کاهش نویز در صورتی که پیش از این  با مشکل قطعی روبرو میشدید دیگر این مشکل وجود نخواهد داشت و یا تا حد بسیار زیادی قطعی های کاهش میابد.

روش دیگیری که کاربران میتوانند آزمایش کنند علاوه بر تغییر سیمکشی تلفن تغییر تنظیمات موجود در مدولاسیون مودم است در برخی موارد تغییر این گزینه به Gdm.t  مشکل کاهش سرعت و قطعی های مکرر رفع میشود البته این روش ممکن است در برخی مودم ها و برخی شرایط جواب ندهد.

از دیگر روش هایی که میتوانید برای حل این مشکل استفاده کنید استفاده از اسپلیتر در پشت هر تلفن متصل به خط میباشد که البته در صورتی که اسپلیتر خراب باشد ممکن است شمارا با کاهش و اختلال هایی در اینترنت مواجه کند.

دقت داشته باشید در صورتی که سیمکشی های خارج از منزل مشکل داشته باشد این اقدامات تاحدی مشکل را برطرف میکند و مشکل اصلی با تعویض سیمکشی خارجی برطرف میشود.

منبع:beroozresani

ارسال نظر

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.