آموزش غیرفعال کردن Lock Sound در آیفون و آی‌پد

0

آموزش غیرفعال کردن Lock Sound در آیفون و آی‌پد

Lock Sound یا صدای قفل آنجا معنی پیدا می کند که شما یک گوشی آیفون یا آی پد داشته باشید و بخواهید آن را قفل کنید! دقیقا در چنین شرایطی اپل با اعلام یک هشدار به شما می گوید که گوشی تان یا آی پد تان به خوبی قفل شده و نگران هیچ چیز نباشید.  شما می توانید این صدا را با کمک بخش تنظیمات قطع کنید.

برای انجام این کار ابتدا به اپلیکیشن تنظیمات گوشی مراجعه کنید. در میان آپشن هایی که در این اپ مشاهده می کنید به دنبال گزینه Sounds & Haptics باشید. با کمی اسکرول کردن به این بخش دسترسی خواهید داشت. البته اگر آی پد دارید یا از آیفون های قدیمی تر استفاده می کنید این گزینه ممکن است با عنوان Sounds ذکر شده باشد.

وقتی وارد این بخش شدید، کمی به سمت پایین اسکرول کنید تا به بخش “Lock Sound” برسید. این موقعیت در عکس زیر نشان داده شده:

 آموزش غیرفعال کردن Lock Sound در آیفون و آی‌پد

در این جا باید اسلاید روبروی این عبارت مشخص شده را بکشید تا از حالت سبز به خاکستری تبدیل رنگ پیدا کند. این کار به طور دائمی صدای قفل گوشی شما را خاموش می کنید اما مجددا می توانید با مراجعه به همین بخش و سبز گردن تاگل اسلاید مورد نظر آن را فعال کنید.

اما گاهی می خواهید به طور موقت صدای قفل را غیر فعال کنید. در چنین حالتی بهترین پیشنهاد این است که گوشی را به حالت سایلنت ببرید. در این وضعیت علاوه بر صدای قفل سایر صدا ها نیز خاموش می شود و می توانید با خیال راحت گوشی را قفل کنید. در این وضعیت صدای زنگ یا صدای پیام ها و سایر اپ ها نیز قطع می شود.

hamirayane

در آیپد وضعیت به گونه ای دیگر است. برای سایلنت کردن آی پد باید ابتدا از پایین به بالا در نمایشگر انگشت خود را سوایپ کنید و بعد در میان آپشن هایی که مشاهده می کنید، علامت زنگ را مورد نظر قرار داده و با یک لمس کردن، Silent Mode: On را به off تبدیل کنید.

hamirayane

با این روش می توانید از شر صدای قفل گوشی آیفون و آی پد راحت شوید.

ارسال نظر

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.